Kalistemon Apartment - Pefkohori, Greece

од € 90 / Ноќ
 • 2150 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
6
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
☀️Apartment for rent in the beautiful town of Pefkohori☀️
4-7 people 
2 bedrooms 
Living room with 2 sofa beds
Fully equipped kitchen
Front balcony
Private backyard 
Smart TV
WiFi 
A/C
Free parking on street
6 min walk from the beach 
4 min walk from the center
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΤΟΥ ΡΩΣΣΟΥ, Πευκοχώρι, Pallini Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 85, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.