Katja's Apartment Skopje

од € 38 / Ноќ
 • 2173 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
73 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Добредојдовте во нашиот шармантен стан, идеално лоциран за вашето совршено бегство!

Пространиот стан од 73м2 е смислено дизајниран да ја задоволи секоја ваша потреба. По еден ден на истражување, опуштете се во стилската дневна соба или подгответе вкусен оброк во комплетно опремената кујна. Добро уредената спална соба обезбедува мирен сон, додека модерната бања обезбедува освежувачки почеток на вашиот ден.

Како бонус, нашата близина до блискиот Ист Гејт трговски центар обезбедува лесен пристап до опциите за купување и забава. Без разлика дали сте тука за бизнис или за одмор, нашиот стан нуди совршена домашна база за вашите авантури. Резервирајте сега и искусете го најдоброто што го нуди нашиот жив град!
Други работи што треба да се забележат
Како ваш домаќин, секогаш сум возбуден да запознавам нови луѓе и да учам за различни култури и земји. Верувам дека секој гостин носи нова перспектива и го збогатува моето разбирање за светот.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
 • Преносливи вентилатори
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Посветен работен простор
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Локација
1В, Коце Металец, Железара, Гази Баба, Скопје, Општина Гази Баба, Град Скопје, Скопски СР, 1000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.