Labyrinthos Apartments

од € 80 / Ноќ
 • 2151 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
51 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Labyrinthos Apartment is located in Ierissos Halkidiki (Athos). It is 150m far from the beach and close to bakeries, mini markets, kiosks, cafes, taverns, restaurants etc. It is 120 km far from Thessalonikis International Airport. 
The apartment has two bedrooms, one with a double sized bed and the other with 2 single sized beds and a foldable one. It has a kitchen with a microwave oven, a stovetop and all the necessary utensils.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Сеф
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Аларм за јаглерод моноксид
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Grcija
Регион
Centralna Makedonija
Локација
Ierisssos, Chalkidiki, Athos Region
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.