Lia house

од € 80 / Ноќ
 • 1150 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
4
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
μένου με την κάμερά σας
in front of the sea, fully equipped 
A bedroom with two sofa beds with a very good extra mattress.
Infinite blue goddess.
Удобности
Бања
 • Када
 • Фен
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
 • Сеф
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Подрегион
Kasandra
Локација
Νέα Φώκαια, Nea Fokea, Kassandra Municipal Unit, Kassandra Municipality, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 77, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.