Lux apartman Pino D’oro Zlatibor

од € 45 / Ноќ
 • 1136 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
36 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Lux apartman Pino D'oro Zlatibor nalazi se u mirnoj ulici van gradilista na svega 10-tak minuta laganog hoda do Kraljevog trga. Apartman j moderno opremljen do najsitnijih detalja za vas ugodan boravak.
u blizini s nalaze marketi, pijaca, Gold gondola, restorani, skijaliste, sankaliste.
za sve goate nasih apartmana obezbedili smo popuste za dva spa centra, tri restorana i deciji sadrzaj.
Dobro nam dosli.
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Аркадни игри
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Семејство
 • Детски книги и играчки
 • Детски прибор за вечера
Греење и ладење
 • Камин
 • Преносливи вентилатори
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Надворешна гарнитура
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
Локација
Земја
Srbija
Регион
Zlatibor
Локација
Viogorska 20a, Zlatibor, Srbija
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.