M&M Apartments

од € 85 / Ноќ
 • 11
Спални соби
1
Бањи
1
Број на гости
5
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
50 m od plaza. Dobro opremen 
2 prodavnici vo blizina i lidl
parking na ulicata
50 m od centarot na gradot
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
 • Сеф
Забава
 • Етернет конекција
 • Музички систем
 • ТВ
Семејство
 • Детски прибор за вечера
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Вентилатор на таванот
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Потребни работи за плажа (крпи за плажа, чадор, ќебе за плажа, опрема за нуркање)
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Топла када
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Локација
Λεωφόρος Νίκης, Νέα Καλλικράτεια, Municipality of Nea Propontida, Chalkidiki Regional Unit, Central Macedonia, Macedonia and Thrace, 630 80, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.