Mare's Corner

од € 50 / Ноќ
 • 1146 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
46 м2
Број на гости
4
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
????ОХРИД -СЕ ИЗДАВА !!!
Mare's Corner  е  нов, комплетно опремен стан на само 800 м. оддалеченост од Охридското Езеро.
✅Приватен подземен паркинг
✅Клима
✅Интернет и кабловска ТВ
✅Располага со комплетно опремена кујна, тоалет, спална соба, дневна соба и тераса.
???? мах.4
За подетални информации контактирајте не' на нашиот профил или телефонски на:
☎️+38975562829
????локација: https://maps.app.goo.gl/Vq2A9WiafQjF3UMHA

https://www.facebook.com/share/p/iATucWZxe6RL9ZAR/?mibextid=oFDknk
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
АСНОМ, Беј Бунар, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.