Mr.

од € 30 / Ноќ
 • 1145 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
45 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Музички систем
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Аларм за јаглерод моноксид
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Микробранова печка
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
 • Платен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Aerodrom
Локација
2, Pandil Šiškov, Mičurin, Aerodrom, Skopje, Municipality of Aerodrom, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.