New York apartment

од € 25 / Ноќ
 • 1130 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
30 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Centar
Локација
5, Коста Кирков, Буњаковец, Центар, Скопје, Општина Центар, Град Скопје, Скопски СР, 1000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.