Nina apartment Diamond Limak

од € 60 / Ноќ
 • 1148 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
48 м2
Број на гости
2
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se izdava nov stan vo Diamond Limak Rezidens kula B.Stanot e na 6 sprat od vkupno 20  ima 4 lifta ima 24 casovna recepcija i ima direkten izlez na Gurmanska ulica kade se naogaat restorani,barovi i kafici kako i Diamond moll.Vo parkingot se vleguva so kartica i e na 3 sprat.Zgradata i parkingot se pod postojan monitoring.Apartmanot raspolaga so edna dnevna so kujna,edna spalna soba,edna banja,balkon i ostava.
Удобности
Бања
 • Биде
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Аларм за јаглерод моноксид
 • Противпожарен апарат
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Машина за миење садови
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Centar
Локација
32, Železnička, Vodno, Centar, Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, 1000, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.