Нов модерен апартман кај нова железничка

од МКД 1,500 / Ноќ
 • 1138 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
38 м2
Број на гости
3
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Нов модерно опремен апартман кај нова железничка
Престој од најмалку два дена
Контакт телефон  070277099 
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Aerodrom
Локација
Мичурин
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.