OpenView Apartment

од € 35 / Ноќ
 • 1130 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
30 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издава апартман во Скопје (позади салонот на Мерцедес) на Индустриска 35.
Апартманот располага со кујна, дневен простор со софа која се развлекува и можат двајца да спијат, спална со брачен кревет, купатило и тераса.Кујната е комплетно опремена,aпартманот има Wi-Fi.Пред зграда има паркинг,капацитетот е за 4 лица.Клучевите се во сигурносно сандаче за клучеви со шифра.
Постелнината и пешкирите се менуваат по секоја промена на гости.Сместувањето дозволува влез на домашни миленици.Греењето и ладењето е на принцип Климa/инвертер

Вашите резервации можете да ги направите директно на телефонските контакти и електронска пошта,или на линковите на Airbnb и Booking

Контакт тел: 075 351 310 / 351 851
е-пошта: openviewapartment@outlook.com
ВЕБ Линкови
URL на веб-страница
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Комплет за прва помош
 • Аларм за чад
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Gazi Baba
Локација
Индустриска 35 Општина Гази Баба, Град Скопје, Скопски СР, 1001, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.