Se izdava apartman vo Nea Kalikrathia

од € 70 / Ноќ
 • 2160 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
60 м2
Број на гости
5
Кревети
5
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se izdava apartman vo Nea Kalikrathia na 50 metra od plaza
slobodno od 01.07-11-07.2024
mob. 0038970515711
Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Надворешен туш
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Локација
Земја
Grcija
Регион
Halkidiki
Локација
Κωσταντίνου Καραμανλή, Нова Каликратија, Општина Нова Пропонтида, Халкидички округ, Централна Македонија, Македонија и Тракија, 630 80, Грција
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.