Se izdava stan vo centarot na gradot

од € 50 / Ноќ
 • 1160 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
60 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se izdava stan vo centarot na gradot do hotelot Nova Roviera.
-Sopstven parking
-wifi
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Кузман Јосифовски Питу, Крст Џамија, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.