Стан за краток престој и ноќевање

од МКД 1,600 / Ноќ
 • 2165 м2
Спални соби
2
Бањи
1
Квадратура
65 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички центар. Максимален капацитет 5 гости. Целосно опремен, сопствен паркинг, бесплатен WiFi и кабловска ТВ. Цената зависи од бројот на гостите и времетраење на престојот.
Краток престој /до 4 часа/ - 20€ /до 17:00/
Ноќевање за 1-2 лица - 25€
Ноќевање за 3-лица - 30€
Ноќевање за 4 лица - 35€.
Ноќевање за 5 лица - 40€.
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Centar
Локација
10, Загребска, Водно, Центар, Скопје, Општина Центар, Град Скопје, Скопски СР, 1000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.