Стан за краток престој и ноќевање во Скопје

од МКД 1,800 / Ноќ
 • 1136 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
36 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Се издаваат комплетно наместени станови за краток престој во Скопје, населба Аеродром
☎️Повеќе слики и инфо на
     +38970272761 
    《Viber & Whatsapp》
Со сопствен и бесплатен паркинг
Цена за ноќевање зависи од број на луѓе и должина на престој 
За нашите редовни гости следува подарок (гратис ноќевање во Охрид)
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Аркадни игри
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Паркинг и објекти
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Платен паркинг надвор од објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Aerodrom
Локација
18, Пандил Шишков, Мичурин, Аеродром, Скопје, Општина Аеродром, Град Скопје, Скопски СР, 1001, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.