Studio apartman Pino D’oro

од € 40 / Ноќ
 • 1132 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
32 м2
Број на гости
4
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Studio apartman Pino D'oro nalazi se u mirnom delu Zlatibora na svega 10-tak minuta laganog hoda do Kraljevog trga.
u blizini au marketi, skijaliste, sankaliste, pijaca, Gold gondola, restorani.
kao goati nasih apartmana imate popuste za dva spa centra, tri restorana i deciji sadrzaj.
Dobro nam dosli.
Удобности
Бања
 • Када
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Кондиционер
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • Аркадни игри
 • Книги и материјал за читање
 • ТВ
Семејство
 • Детски книги и играчки
 • Детски прибор за вечера
Греење и ладење
 • Греење
Безбедност
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Микробранова печка
 • Тостер
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Надворешна гарнитура
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
Локација
Земја
Srbija
Регион
Zlatibor
Локација
Viogorska 20a, Zlatibor
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.