Studio MERAKI

од € 30 / Ноќ
 • 1138 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
38 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Студио Мераки е потполно ново студио во населба Карач- Стар Дојран, со прекрасен поглед кон Дојранското Езеро. 
Удобности
Бања
 • Фен
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Мала кујна
 • Рерна
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
Star Dojran, Municipality of Dojran, Southeastern Region, 1487, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.