Sunrise Apartment

од € 25 / Ноќ
 • 1132 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
32 м2
Број на гости
2
Кревети
1
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Sunrise Apartment is located in Skopje. This recently renovated apartment is located 7.4 km from Stone Bridge and 7.1 km from Macedonia Square. Providing free WiFi throughout the property, the non-smoking apartment features a fitness room. The apartment is equipped with 1 bedroom, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV with streaming services, a dining area, a fully equipped kitchen, and a terrace with mountain views. A private entrance leads guests into the apartment, where they can enjoy some wine or champagne and fruits. The property has an outdoor dining area. In the warmer months, you can make use of the barbecue facilities and dine on the private patio. Both a ski equipment rental service and a bicycle rental service are available at the apartment, while skiing and cycling can be enjoyed nearby. Kale Fortress is 7.5 km from Sunrise Apartment, while Millennium Cross is 27 km away. The nearest airport is Skopje International Airport, 39 km from the accommodation.

Удобности
Бања
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Аркадни игри
 • Опрема за вежбање
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Висок стол
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Посветен работен простор
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Блендер
 • Кафемат
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Скара
 • Велосипеди
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Skopje
Подрегион
Gjorche Petrov
Локација
45, Македонска Преродба, Оризари, Gjorche Petrov, Skopje, Municipality of Gjorche Petrov, City of Skopje, Skopje Region, 1060, North Macedonia
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.