Trpenoski apartments

од € 1 / Ноќ
 • 2260 м2
Спални соби
2
Бањи
2
Квадратура
60 м2
Број на гости
5
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Dva apartmani, od koj eden e za 2osobi so dupli lezak , a drugiot e za 3osobi so eden dupli i eden edinecen lezaj. 
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • ТВ
Греење и ладење
 • Преносливи вентилатори
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Садови и сребрен прибор
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна гарнитура
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Будва, Железничка, Охрид, Општина Охрид, Југозападен СР, 6000, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.