Целосно опремен стан на само 50 метри од Охридската чаршија

од € 50 / Ноќ
 • 1150 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
3
Кревети
2
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Добредојдовте во нашиот сосема нов стан во Охрид, еден од најживописните градови во Македонија! Лоциран во срцето на градот, на само 50 метри од Охридската чаршија и 100 метри од езерото, овој шармантен стан е совршен за семејство или парови кои бараат удобно и погодно место за престој.

Ќе уживате во нашата дневна соба, целосно опремена кујна, спална соба која е опремена со удобен кревет и пријатна средина.

Станот е опремен за престој на максимум 3 лица.

За повеќе информации: 075 330 297
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Закачалки
 • Пегла
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Трпезариска маса
 • Кујна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Dimitar Vlahov 18
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.