Vila Koceski Pestani

од € 13 / Ноќ
 • 8812 м2
Спални соби
8
Бањи
8
Квадратура
12 м2
Број на гости
25
Кревети
25
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Vila Koceski raspolaga so 25 kreveti vo mirna i zelena okolina so golem dvor i parking so video nadzor. Apartmanite se opremeni so sopstveni toaleti,komplet mini kujni so sadovi ,TV,WI-FI,terasi,pergola vo dvorot so skara....
Удобности
Бања
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • Книги и материјал за читање
 • Етернет конекција
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
Безбедност
 • Противпожарен апарат
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Садови и сребрен прибор
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Перална во близина
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • EV полнач
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Топла када
Услуги
 • 24-часовна рецепција
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Пештани, Општина Охрид, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.