Vista Verde 2bd apartment

од € 75 / Ноќ
 • 22835 м2
Спални соби
2
Бањи
2
Квадратура
835 м2
Број на гости
5
Кревети
4
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Welcome to our cozy apartment within a studio complex, surrounded by an olive grove and a lovely garden.

Featuring two bedrooms and two bathrooms, it comfortably accommodates up to five guests. Located a 5' drive from sandy beaches and local restaurants, it’s perfect for a relaxing stay.

The apartment includes a well-equipped kitchen and a comfortable living area. Guests can also enjoy the garden and BBQ. Whether for beach fun or a peaceful retreat, our apartment is your ideal home base.
Удобности
Бања
 • Биде
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Детски книги и играчки
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Безбедност
 • Противпожарен апарат
 • Комплет за прва помош
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Перална во близина
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Надворешна трпезарија
 • Надворешна гарнитура
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Grcija
Регион
Jonski Ostrovi
Локација
Αργοστόλι - Σβορωνάτα, Svoronata, Argostoli Municipality, Kefallonia Regional Unit, Ioanian Islands, Peloponnese, Western Greece and the Ionian, 281 00, Greece
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.