Fuk-tak bungalovi

од МКД 2,400 / Ноќ
 • 1150 м2
Спални соби
1
Бањи
1
Квадратура
50 м2
Број на гости
4
Кревети
3
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис

Set in Star Dojran, 29 km from Archaeological Museum of Kilkis, Fuk-tak's bungalow offers air-conditioned accommodation and a private beach area. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Guests can access the holiday home via private entrance. The holiday home provides guests with a terrace, lake views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge, and a private bathroom with walk-in shower and a hair dryer. All units will provide guests with a dressing room and a kettle. The holiday home has a picnic area and a seasonal outdoor pool. The nearest airport is Thessaloniki Airport, 101 km from Fuk-tak's bungalow.

Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Етернет конекција
 • Маса за пинг понг
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
Безбедност
 • Противпожарен апарат
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Електричен бокал за топла вода
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
 • Излез на вода
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
R1105, Сретеново, Општина Дојран, Југоисточен СР, 1487, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.