Двокреветни соби

from € 24 / Per night
Rental Period
Per night
Property for
Rent
Description
Откријте ја идеалната соба за вашите потреби кај нас. Без разлика дали барате пријатен простор за еден или заедничко опкружување. Уживајте во удобноста во нашиот прецизно избран избор на соби, секоја соба да го подобри вашиот животен стил. Од компјутери сместувачки капацитети до флексибилни услови за купување, ние ви даваме приоритет на вашата удобност и задоволство. Изнајмување на краток и подолг временски период.
За повеќе инфомации контактирајте не на:
instagram _ hotelhostel
???? reservation.hotelhostel@gmail.com
Amenities
Heating and cooling
 • Air conditioning
 • Heating
Internet and office
 • Wifi
Location
Country
North Macedonia
State/Region/Province
Skopje
Subregion
Centar
Where
Булевар Христијан Тодоровски
Expand Map
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Report Listing road-sign-warning Cancel Report remove-circle
Loading...
Add Comment
Please sign in or sign up to post comments
Select a label or click "Other" to send comments
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
No

Listings to be compared

  No listings added to the comparison table.
  ---------
  For an existing user
  Click on the image to refresh the captcha.