Малешевска куќа МРС Берово

од МКД 1,500 / Ноќ
 • 66180 м2
Спални соби
6
Бањи
6
Квадратура
180 м2
Број на гости
20
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Малешевска куќа МРС се наоѓа во центарот на Берово позади ресторан МРС, 50м до плоштадот, 200 м до Манастирот Архангел Михаил, 500м до Пресвета Богородица ,  5км до езерото, на 100-200м  до сите ресторани, кафулиња, маркети .
Апартман 1 -  два брачни кревети, два единечни кревети , тв, интернет, сопствена бања , комплет кујна, балкон, инвертер, фен.
Апартман 2 - два брачни кревети, два единечни кревети , тв, интернет , сопствена бања, комплет кујна, балкон , инвертер, фен.
Соба 2 - два единечни кревети, тв, интернет, сопствена бања, фен .
Соба 3 - два единечни кревети, тв, интернет, сопствена бања, фен .
Соба 4 - брачен кревет, тв, интернет, сопствена бања, фен.
Соба 5 -  три единечни кревети, тв, интернет , кујна, сопствена бања, инвертер, фен.
​​​​​
Удобности
Бања
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Berovo
Локација
130, Маршал Тито, Берово, Општина Берово, Источен СР, 2230, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.