Vila Mileski-Gulab

од € 10 / Ноќ
 • 44100 м2
Спални соби
4
Бањи
4
Квадратура
100 м2
Број на гости
12
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Тро креветни соби со сопствено купатило, сопствена тераса,тв, фрижидер,клима, вентилатор, WiFi,плус заедничка тераса, заедничка кујна, заедничка трпезарија, бесплатен паркинг, плажата е на100 m оддалечено од сместувањето со лежалки и чадори 
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Топла вода
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
Забава
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Преносливи вентилатори
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Прибор за скара
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Садови и сребрен прибор
 • Замрзнувач
 • Скара, јаглен, ражничи итн
 • Електричен бокал за топла вода
 • Кујна
 • Мини фрижидер
 • Фрижидер
 • Тостер
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Скара
 • Потребни работи за плажа (крпи за плажа, чадор, ќебе за плажа, опрема за нуркање)
 • Надворешна трпезарија
 • Кујна на отворено
 • Двориште или балкон
 • Лежалки за сончање
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволен е долг престој
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Ohrid
Локација
Пештани, Општина Охрид, Југозападен СР, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.