Apartmani Dojran

од € 25 / Ноќ
 • 6630 м2
Спални соби
6
Бањи
6
Квадратура
30 м2
Број на гости
30
Кревети
30
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Se izdavat apartmani vo centar na Star Dojran sproti gradska plaza inf 077904623
Удобности
Греење и ладење
 • Климатизација
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Кујна
 • Фрижидер
Карактеристики на локација
 • Пристап до плажа
 • Пристап до езеро
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Dojran
Подрегион
Star Dojran
Локација
Маршал Тито, Стар Дојран, Општина Дојран, Југоисточен СР, 1487, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.