Guest house Prilep

од € 11 / Ноќ
 • 63200 м2
Спални соби
6
Бањи
3
Квадратура
200 м2
Број на гости
15
Кревети
15
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Опис
Kuka vo bblizina na centarot na Prilep. Podelena na 3 apartmani so 3 posebni vlezovi. 3 kujni I 3 kupatila. Dvoktevetni I trokrevetni sobi. Kompletno opremeno. Parking prostor
Удобности
Бања
 • Сапун за тело
 • Производи за чистење
 • Фен
 • Топла вода
 • Шампон
 • Гел за туширање
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Решетка за сушење облека
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • ТВ
Семејство
 • Надворешен простор опремен со структури за играње за деца
 • Игралиште на отворено
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
 • Преносливи вентилатори
Безбедност
 • Противпожарен апарат
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Замрзнувач
 • Кујна
 • Мала кујна
 • Мини фрижидер
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
 • Чаши за вино
Карактеристики на локација
 • Приватен влез
Надворешен простор
 • Двор
 • Двориште или балкон
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
 • Бесплатен уличен паркинг
Услуги
 • Достапно чистење за време на престојот
 • Дозволено е оставање на багажот
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Prilep
Локација
Битолска, Корзо, Чаршија, Општина Прилеп, Пелагониски СР, 7500, Северна Македонија
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.