Се издава куќа во Крушево, инфо на тел.071 492 577

од МКД 1,000 / Ноќ
 • 31
Спални соби
3
Бањи
1
Број на гости
10
Кревети
9
Период на изнајмување
Ноќ
Имот за
Изнајмување
Удобности
Спална соба и перална
 • Гардеробер
 • Фен
 • Основни работи (крпи, постелнина, сапун, тоалетна хартија и перници)
 • Дополнителни перници и ќебиња
 • Закачалки
 • Пегла
 • Мрежа за комарци
Забава
 • Музички систем
 • ТВ
Греење и ладење
 • Климатизација
 • Греење
 • Камин
Интернет и канцеларија
 • Wifi
Кујна и трпезарија
 • Основи за готвење (тенџериња и тави, масло, сол и бибер)
 • Трпезариска маса
 • Кујна
 • Рерна
 • Фрижидер
 • Шпорет
Надворешен простор
 • Двор
Паркинг и објекти
 • Бесплатен паркинг во објектот
Услуги
 • Дозволен е долг престој
Локација
Земја
Makedonija
Регион
Krushevo
Локација
Тоше Проески, Крушево
Проширете ја мапата
  • Тековен рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Пријави оглас road-sign-warning Откажи пријава remove-circle
Се вчитува...
Додади коментар
Најавете се за да оставите коментар
Одберете зошто го пријавувате огласот или одберете ДРУГО за да напишете коментар
Се вчитува...
Дали сигурно сакате да ја откажете пријавата?

Спореди сместувања

  Не се додадени сместувања во табелата за споредба
  ---------
  За веќе постоечки корисник
  Кликнете на сликата за да ја освежите капчата.