ОПИС

Се издава комплетно опремен стан од 45 м2 во самиот центар на Скопје, на улица Македонија „ кај бикот“.

Апартманот располага со комплетна кујна со фрижидер и машина за садови, трпезарија, дневен простор со ТВ со кабловска и бесплатен интернет, брачен кревет, тоалет со машина за перење и балкон тераса.

 

Цена

 • Цело сместување:

  од 2200 денари ( за 2 лица )

 • Цело сместување:

  од 2800 денари ( за 3 лица )

Број на соби

 • 1

Контакт

Локација

Рејтинг

5
2 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Фросина

  Многу убаво станче на одлична локација

  Мартин

  👍

Оценка