ОПИС

Се издаваат соби во центарот на градот со парно греење,Wi-Fi конекција,кабелска,посебно купатило,кујна,двор со скара и маси за седење.

Цена

  • По лице:

    Од 300 до 450 денари

Број на соби

  • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Вила Гонча”