ОПИС

Куќа “Поли” е со преубава локација, во непосредна близина на градскиот парк и реката Брегалница. Куќа “Поли” располага со 8 легла, опремена кујна, тоалет, телевизор, и интернет. Греењето е на струја и со камин на дрва. Можете спокојно да се одмарате во дворчето, отпозади каде имате обезбедено скара и други погодности.

Сите други убавини на Малешевијата ви се на дофат на рака,  дојдете и уверете се!

Цена

  • По лице:

    Од 400-600 денари

Број на соби

  • 3 соби

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Куќа Поли”