ОПИС

Новоотворен хостел во близина на автопатот Е75, сместен во центарот на Градско во близина на парк, пазар, маркет,ресторан,амбуланта. Располагаме со 6- трокреветни и четворокреветни соби со сопствен тоалет. Сопственикот Ви е на располагање за секаква помош и организирање на посета на винаријата “Стоби”, античкиот град Стоби , планинарење .

Цена

 • По лице:

  од 800 денари ( ноќевање )

 • По лице:

  од 500 денари ( за 7 ноќевања )

 • По лице:

  од 400 денари ( за 15 ноќевања )

 • По лице:

  од 300 денари ( над 30 ноќевања )

Број на соби

 • 6

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Elena

  Пред извесен период бев на свадба во Винарија ,,Стоби” и бев една вечер во Хостел Ж, одлична локација,супер услуга и хигиена на највисоко ниво.

Оценка