ОПИС

Хотел Скорпион се наоѓа наспроти спомен куќата на Тоше Проески. Располага со 22 модерно опремени соби со сопствено купатило и тераса. На првиот кат се наоѓа ресторанот во кој се служи модерна и традиционална храна. Повелете и уверете се.

Цена

 • По лице:

  од 600 до 900 денари ( со вклучен појадок )

Број на соби

 • 22

Контакт

Локација

Рејтинг

5
2 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Ива

  👍👍👍

  Маја

  Хотелот е супер, ама морам посебно да ја пофалам храната, какво јадење сме јаделе тука, на сите раскажувам. Продолжете со успешна работа

Оценка