ОПИС

Се издава апартман од 80 м2, удобен за 4 до 6 лица со 2 засебни спални соби одвоени со ходник, голема дневна соба, трпезарија,  кујна, купатило и 2 тераси.

Апартманот се наоѓа наспроти ресторан Валентино и има обезбеден бесплатен паркинг простор.

Може да се изнајмува и за подолг период

Цена

Број на соби

  • 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Вики

    Супер смештај за друштво, има се што треба, 5+

Оценка