ОПИС

Апартманот INFINITY е луксузно опремен и потполно нов (Ноември 2018). Се наоѓа во центарот на Охрид, кај старото кино, многу блиску до чаршијата, плоштадот и стариот дел на градот. Голем број на кафичи, ресторани и плажи се наоѓаат во околината.

Апартманот е комплетно опремен и има се што ви е потребно. Во него може да се сместат најмногу 4 лица(2+2). Располага со: спална соба со LCD TV и панел, дневна соба со комплетна кујна, фрижидер, трпезарија, гарнитура, LCD TV, клима уред, купатило со туш кабина, машина за перење, пешкири, фен, пегла и доста голема тераса. Исто така има бесплатен интернет (Wi-Fi) и бесплатен подземен паркинг (гаража). Паркинг просторот е на друга локација (околу 5 минути возење поради еднонасочни улици).

Адреса: Даме Груев број 42, стан 19

За повеќе информации и резервации јавете се на:
070 570 617 – Ацо
077 913 462 – Снежана
Facebook: Villa Tea 2
(линк: https://www.facebook.com/VillaTea2)

Цена

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

5
2 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Цеко

    Топ

    Maја

    Oдлично уредено и многу е чисто. Навистина ми се допадна

Оценка