ОПИС

Апартнан “LUNA” се наоѓа на одлична локација во центарот на Скопје, поточно во кулите наспроти Гимназијата “Јосип Броз Тито”.

Апартманот е 91 m2 на 12ти кат, со капацитет максимум до 9 лица и е совршен за парови и друштва. Комфорен и удобен со две големи спални соби со брачен кревет и простор за + 1 помошен лежај по потреба, еден помал тоалет и едно купатило со туш и машина за перење,  голема дневна соба со трпезарија опремена со: камин, клима, и ТВ,  комплетно опремена кујна со : фрижидер, микробранова печка, кафемат, термо бокал и плус мала летна кујна со шпорет и работна маса. Има и затворен балкон со масичка и перници на под кој може да се користи како просторија за пушачи.

Во кругот на зградата има бесплатен паркинг  до 2 возила.

Цена

 • Цело сместување:

  од 40 евра ( за 2 лица )

 • Цело сместување:

  од 60 евра ( за 4 лица )

 • Цело сместување:

  од 80 евра ( за 6 лица )

Број на соби

 • 2 спални, 1 дневна, 1 просторија за пушачи

Контакт

 • Адреса: Димитрие Чуповски бр.18 стан-48, Скопје, Македонија - Насоки
 • Телефон: 075/323-326

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман LUNA”