ОПИС

Апартман во Центар на само 50 метри оддалечен од Плоштад Македонија.

Располага со спална соба, дневна соба, кујна и тоалет. Во нова зграда на 6ти кат.

Цената е 25 евра од ноќевање.

Цена

  • Цело сместување:

    од 25 евра

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман Плоштад ROYAL 5”