ОПИС

Се издава прекрасен апартман лоциран во срцето на Скопје на главниот плоштад.

Апартманот е 47m2, комплетно опремен со една спална соба, тоалет со туш кабина, комплетно опремена кујна и дневна просторија со клима, ТВ, кабловска и Wi-Fi.

Lovely and cozy 47m2 apartment located in the heart of Skopje centar, on the main square.
Macedonia

Цена

  • Цело сместување:

    од 30 евра

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Melani

Оценка