ОПИС

Апартманот Тим 1 се наоѓа спроти градскиот парк, близу до сите кафани и ресторани во Дебар Маало поточно спроти Вардар Мебел.

Има една спална соба, дневна соба, тераса, кујна, и тоалет. На втор спрат во нова зграда.

Цената за 2 лица е 35 евра, за 4 лица се доплаќа плус 5 евра заради користење на усте еден сет постелина.

Цена

  • Цело сместување:

    од 35 евра

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман TIM 1”