ОПИС

Тричковиќ Апартман
се наоѓаат на одлична локација во Стар Дојран, поточно на само 100 метри од плажата ФУК ТАК.

Апартманот е комплетно ново опремен со клима ,ТВ, интернет, фрижидер, брачен кревер, петто сед , сопствен тоалет и кујна со маса и столици.Најубаво од се е тоа што има прекрасен поглед на езеро.

Апартманот е наменет до 4 лица , креветите се удобни и со чиста постелина.

Пред самиот објект обезбеден е паркинг простор за гостите.

ПОВЕЛЕТЕ ВО АПАРТМАНОТ ТРИЧКОВИЌ!

Цена

  • Цело сместување:

    од 1200 до 1500 денари (од 2 до 4 лица)

Број на соби

  • 1

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман Тричковиќ”