ОПИС

Апартман Владан е лоциран во Куманово во мирна и тивка улица. Поседува две спални соби едната со брачен лежај и другата со два засебни лежаи. Има пространа дневна соба во која има софа која може да биде додатно легло, телевизор со кабловска, и лаптоп вклучително и голема  трпезариска маса. Апартанот поседува и целосно опремена кујна (фрижидер, шпорет, микровална, машина за садови, тостер и сл) и  опремено купатило(фен, шампон, пешкири). Има балкон и двор со маса и столчиња.

Цена

  • По лице:

    од 600 денари

  • Цело сместување:

    максимум 5 лица ( за дете до 6 години е бесплатно )

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Апартман Владан”