ОПИС

Апартмани Арт се наоѓаат на главната улица во Охрид, во нова зграда веднаш до КАМ маркет.

Располагаме со 20 хотелски соби кои се комплетно опремени со ТВ, кабловска, бесплатен интернет ( WiFi ) и посебен тоалет, а одредени соби имаат и тераса. Собите се комотни убави и чисти со чиста постелина, чаршафи, пешкири и комплетен тоалетен прибор.

Во склоп на зградата има бесплатен паркинг.

Цена

 • Цело сместување:

  од 1200 денари ( за 2 лица ) зимски период
  +180 денари појадок по лице

 • Цело сместување:

  од 1500 денари ( до 2 лица ) летен период
  +180 денари појадок по лице

Број на соби

 • 20

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Biljana Risteska

  5***** GOSTOPRIMLIVI, PREKRASNI VO SEKOJ POGLED 🤗 Pozdrav 😘

Оценка