ОПИС

Се издава комфорен фамилијарен апартман од 70м2, удобен за 4 до 5 лица со 2 спални соби, голема дневна соба со трпезарија,  кујна и 2 тераси.

Апартманот се наоѓа наспроти ресторан Валентино и има обезбеден бесплатен паркинг простор.

Цена

Број на соби

  • 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

    Маја

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Оценка