ОПИС

Апартманите се наоѓаат во центарот на Прилеп, до полициската станица, на 350м од старата прилепска чаршија. Опремени се со парно греење, ТВ и бежичен wi-fi интернет. Секој апартман има сопствена кујна и се што е потребно во неа за пријатен престој.

За нашите гости има обезбедено и бесплатен паркинг.

Доколку Ви е потребно комфорно место за престој во Прилеп, Повелете во Апартмани Центар…

Цена

  • Цело сместување:

    Од 1000 - 1300 денари

Број на соби

  • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

0
0 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

Сѐ уште нема коментари.

Биди прв што ќе го оцени “Lux Апартмани Центар”