ОПИС

Апартманот “Колев” се наоѓа во центарот на градот наспроти Триумфалната Порта. Се работи за модерно опремен апартман кој Ви нуди удобно сместување во две спални соби, дневна, кујна, купатило со туш и тераса со поглед кон градот и заменитости од прв ред.

Апартманот располага со комплетно опремена кујна, дневна просторија со ТВ, кабловска, интернет, клима, машина за перење и сите пропратни елементи за удобен престој.

Паркингот е обезбеден за гостите во кругот на објектот а бесплатен организиран превоз има за гостите кои пристигнуваат на аеродром. Ве очекуваме!

 

Цена

 • Цело сместување:

  од 1800 денари ( до 2 лица )

 • Цело сместување:

  од 2500 денари ( до 4 лица )

Број на соби

 • 3

Контакт

Локација

Рејтинг

5
1 рејтинг
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Dana

  Preubavo 👏

Оценка