ОПИС

Апартмани “Ла Штабе” располагаат со 2 комплетно опремени апартмани кои се одлично место за престој во Крушево.

Повелете во текот на целата година

Цена

 • По лице:

  од 350 денари ( летен период )

 • По лице:

  од 600 денари ( зимски период )

Број на соби

 • 2 апартмани

Контакт

Локација

Рејтинг

5
2 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Sanja

  Prekrasni domakini, cisto i mesto za prav odmor i relaksacija,

  Dejan

  👍

Оценка