ОПИС

Апартмани Маја се наоѓаат во одлична и мирна средина во близина на жичарата. Располагаме со два целосно опремени, нови апартмани, со посебен влез. Луксузно опремени со посебен тоалет, фен, кујна, фрижидер, ТВ, кабелска, интернет како и голем двор со скара и фурна, како и место за паркинг.
Доколку го посетувате Крушево и сакате вистински да одморите, Maya`s Apartments Ви нудат комфорно и удобно сместување преку целата година.

Повелете!
“Live with no excuses, and travel with no regrets..”

Цена

  • Цело сместување:

    од 1000 до 1200 денари

Број на соби

  • 2

Контакт

Локација