ОПИС

Апартмани Малешевска Куќа се наоѓаат во центарот на градот на само 150 метри од главниот плоштад, веднаш до познатиот ресторан Мрс.

Куќата располага со два апартмани по 45м2 со спална соба, дневна просторија со кујна, тоалет и тераса. Едно трокреветно  студио и две четворокреветни студија комплетно ново опремени сите се со ТВ, кабловска, бесплатен интернет, кујна, посебен тоалет и тераса.

Куќата е на одлична локација па така буквално сите заменитости се  наоѓаат во близина, поточно на само 200метри оддалеченост (плштадот, кафичи, ресторани, маркети, банка, цркви и др..)

Исто така обезбеден е паркинг простор за гостите кои престојуваат.

Повелете во Берово и уживајте во  ‚‚Апартмани Малешевска Куќа‚‚

https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D1%9C%D0%B0-437740349571042/

Цена

 • Цело сместување:

  од 1200 денари ( двокреветна соба за 2 лица )

 • Цело сместување:

  од 1800 денари (трокреветно студио за 3 лица )

 • Цело сместување:

  од 1500 денари (трокреветно студио за 2 лица+дете)

 • Цело сместување:

  од 1800 денари (четворокреветно студио за 2 лица + 2 деца)

 • Цело сместување:

  од 2500 денари (апартман 45m2 за 4 лица + 3 деца)

 • Цело сместување:

  Цените важат за едно ноќевање, за 2,3 или повеќе ноќевања следува ПОПУСТ

Број на соби

 • 2 апартмани и 3 студија

Контакт

Локација

Рејтинг

5
3 ratings
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 stars
0

  Afrodita Skenderska

  Cista 5ka. Ekstra cisto i prekrasni domakini. 😊

  Јане

  Супер е❤️

  Daniela Simjanoska

  Super smestuvanje . Cisto toplo i so mnogu ljubezni domakini. 😊

Оценка